Ukupni prikazi: 18115 (Ovog meseca: 217) Kreiran 12-02-2021 (Izmenjeno: 11-07-2023)

Ariana

Etnička pripadnostEvropljanin (beo)
NacionalnostRusko
PolŽensko
Godina19
Visina165 cm (5'5" ft)
Težina55 kg (121.25 lb)
KosaPlava
OčiZelene
siseB
Tip sisaPrirodne sise
Stidne dlakeTotalno obrijano
PušenjeNe pušim
TetovažeNe
PirsingNe
Jezik: Engleski  English English English English
  Ruski Russian Russian Russian Russian Russian
Dolazak    Dolazak: Hotelska soba
Odlazak    Odlazak: Hotelske & Kućne posete
Seksualna orjentacija: Heteroseksualac 
Sastanak sa: Dostupno za muskarce  Dostupno za muskarce   
O meni
EXTRA SERVICES WITH ADDITIONAL COST
 • Cum in mouth +20€
 • Cum in mouth and swallow +50€
 • Cum in face +20€


Radni Sati

24/7

Tarifa

VremeDolazakOdlazak
30 min100
1 sat140 140
1.5 sat210 210
2 sat280 280
3 sat420 420
12 sat1200 1200
Kontakt info
Bazni grad:Atina 

Napišite recenziju View Ariana reviews
 • alepotrupa 12-06-2021
  Datum sastankaTrajanjeGradIzgledUslugeKomunikacija
  10-06-2021 1 sati Atina
  : 8.5
  : 8.0
  : 8.0
  Poljubac
  Pušenje
  Svršavanje u usta
  Sex
  Analni
  Sise
  Više puta
  Fotografija
  Sa jezikom
  Bez kondoma
  Ne
  Aktivan
  Ne
  Prirodne sise
  Dozvoljeno je više puta
  10% prepravljeno u Photoshopu
  Μου είχε πει ένας φίλος που την είχε συναντήσει σε προηγούμενο τουρ ότι είναι ξεχωριστή περίπτωση.
  Έχει πανέμορφα μάτια και υπέροχο στήθος με σκληρές ρώγες και κάτασπρο δέρμα.
  Δεν είναι πρωτάρα και φαίνεται απο την αρχη αλλά δεν είναι και η πιο έμπειρη και λογικό για την ηλικία της αφου δεν έχει κλείσει ακόμα τα 20.
  Παρόλο που είναι όμορφη δεν πιστεύει ότι αυτό αρκεί και προσπαθεί πραγματικά να περάσεις καλά μαζί της.
  Στη πίπα δίνει πολύ σημασία και την κάνει αργά και τσεκάρει τα μάτια για να δει σε τι φάση είσαι. Στα αρχίδια δίνει μερικές γλειψιές αλλά δεν τα είχα ξυρίσει και δεν την αφησα να ασχοληθεί πολύ.
  Κοίταζα τον κώλο της και δεν μπόρεσα να αντισταθώ... Την άρπαξα και έβαλα το μουνί της πάνω στο στομα μου και το έγλειψα κοιτάζοντας το κωλαράκι της απο πολύ κοντά.
  Όταν αρχίσαμε το σεξ ηδη ήμασταν έτοιμοι να τελειώσουμε και την πρώτη φορά δεν κράτησε πολύ.
  Με μια πίπα μου τον σήκωσε ξανά απευθείας και ξεκινήσαμε πάλι.
  Το δεύτερο γαμήσι ξεκίνησε με ιεραποστολικό αλλά η ένταση μεγάλωσε και την πήρα σε υψηλές ταχύτητες σε πισωκολλητό μέχρι το τέλος.
  Τελικά το ευχαριστιέται και η ίδια και προσέχει συνέχεια για να δει τι θέλεις ώστε να μην φύγεις με κανένα παράπονο.
  Εκτίμησα την προσπάθεια της. Πραγματικά τέλειο κορίτσι
 • papasnasos 15-02-2021
  Datum sastankaTrajanjeGradIzgledUslugeKomunikacija
  14-02-2021 1 sati Atina
  : 10.0
  : 8.0
  : 7.5
  Poljubac
  Pušenje
  Svršavanje u usta
  Sex
  Analni
  Sise
  Više puta
  Fotografija
  Sa jezikom
  Bez kondoma
  Da, ispljune
  Aktivan
  Ne
  Prirodne sise
  Dozvoljeno je više puta
  Realna slika
  Me tha qe eshte 31 vjece, eshte sume e bukur!
  Nuk mer shume iniciativa ne seks, duket qe eshte fillestare
  E ka pidhin me formë shumë të bukur dhe buzët e pidhit si me pëlqen mua kështu që raundin e parë e perfundova me pozicion 69 duke shkembyer lengjet tona
  E mbusha me shumë spermë dhe ajo nuk nxitoi të largohej, thihti edhe piken e fundit në gojë, pastaj shkoi ne menyre diskrete dhe i pështyu.
  Bëmë një dush të shpejtë ku bem pak muhabet, sa mundem me nje fjale...
  Ajo nuk me kuptonte edhe une nuk e kuptoja ate keshtu qe filluam per here te dyte. Ne fillim me beri pak masazh qe nuk me pelqeu por vazhdoh me gojore qe te me ngrihej per tja bere prape.
  Nuk hariti te me ngrihej tamam dhe nuk u kenaqa por me perpjekjet e saja te sinqerta u prisha edhe per here te dyte
  Konkluzionet nxirini vete...