Total views: 10968 (This month: 150) Created 25-01-2021 (Modified: 11-07-2023)

Amanda

Glamour Escorts
Escort girl from Greece - Amanda, her sexy photos, read reviews and comments, information
Live Webcams Live Chat
EthnicityEuropean (white)
NationalityRussian
GenderFemale
Age21
Height176 cm (5'9" ft)
Weight59 kg (130.07 lb)
HairBlond
EyesBlue
TitsB
Tits typeNatural breasts
Pubic hairShaved completely
SmokingI am not smoking
TattoosYes
PiercingsNo
Language: English  English English English English
  Russian Russian Russian Russian Russian Russian
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel & Home Visits
Sexual Orientation: Heterosexual 
Meeting with: Available for men  Available for men   
About me
EXTRA SERVICES WITH ADDITIONAL COST
 • Cum in face +20€
 • Cum in mouth +20€
 • Cum in mouth and swallow +50€
 • Anal riming ( Active ) +30€
 • Golden Shower (active) +50€
 • Lesbian show +30€
 • Couples +60€
 • Two men +130€


Rates

TimeIncallOutcall
30 min100
1 hour140
1.5 hour210
2 hour280 280
3 hour420 420
12 hour1200 1200
Contact Info
Base city:Athens 

Write review View Amanda reviews
 • tzanakos 06-02-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  05-02-2021 1 hours Athens
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  In face
  Active
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Ajo është e gjatë, pak me fytyrë të rrumbullakët por shumë provokuese
  Kishte veshur të brendshme dhe taka të bukura, diçka që e bënte të dukej edhe me sexy
  Eshte nje mjeshtre e vertet ne gojore
  Nuk i përdor duart fare, megjithëse në disa momente ndjeva pak dhëmbet e saj
  I pelqen te shikoj porno edhe ta riprodhoj ne realitet
  E ka pidhin te bukur te rruar me buzë jo të mëdha
  Ne katersh nuk me rinte mire dhe u mundova pak
  Me beri masazh midis dy hereve edhe heren e dyte e filloj me gojore edhe me te mire
  E vura nga larte edhe me hidhej mbi kar me mahni
  Pergjthesisht eshte profesioniste edhe ne fund me tha edhe faleminderit, me pret te vete prape.
  Ndoshta se shpejti...
 • tzarbos 01-02-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  01-02-2021 1 hours Athens
  : 8.0
  : 8.0
  : 9.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Η Αμάντα είναι ένας τσολιάς δυο μέτρα
  Ψηλή νταρντανομούνα με πονηρή φάτσα
  Αλλά εμφανισιακά για Ρωσίδα είναι ο απόλυτος μέσος όρος
  Όμορφη αλλά όχι wow
  Καλό κορμί αλλά όχι wow με μερικά παραπανίσια πιασίματα
  Είναι ακριβώς αυτό που βλέπεις στην σέλφι στο καθρέφτη ένα τσικ πιο άγρια
  Γιατί σαν κλασική Σλάβα δεν γελούσε ιδιαίτερα
  Στο σεξ καλή κοινώς έχυσα ευχάριστα χωρίς να πιέσω τον εαυτό μου
  Στα 4 δεν στήνεται σωστά κι αν δεν είσαι αρκετά ψηλός θα χρειαστείς σκάλα να την φτάσεις
  Πίπα αρκετά καλή αλλά αρνήθηκε πολύ ευγενικά το γλυψαρχίδι σχεδόν αφοπλιστικά
  Τύπου δεν μου αρέσει πάρα πολύ αν δεν σε πειράζει να μην το κάνω αλλά πάλι αν θες το κάνω
  Οπότε πήγα πάσο
  Ευχάριστη σαν παρέα στο σόσιαλ, έβαλε μουσικούλα στο κινητό της και χόρεψε αισθησιακά
  Έπαιξα 2 γύρους σε διάφορες στάσεις
  Αυτή που μου άρεσε αυτή από επάνω
  Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε και καλή σας διασκέδαση