Follow me Total views: 131291 (This month: 10021) Created 05-03-2020 (Modified: 23-09-2021)

SULE

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityEuropean (white)
NationalityTurkish
GenderFemale
Age33
Height167 cm (5'6" ft)
Weight55 kg (121.25 lb)
HairBlond
EyesHazel
TitsC
Tits typeNatural breasts
Pubic hairShaved completely
SmokingI smoke sometimes
TattoosNo
PiercingsNo
Language: Turkish  Turkish Turkish Turkish Turkish Turkish
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel Visits Only
Sexual Orientation: Heterosexual 
Meeting with: Available for men  Available for men   
I'm fetish/BDSM

About me

Benim Dünyama Hoş geldiniz!

İlginizi çektiğime sevindim Bütün gün bunu düşünüyordum. Görüşmemiz çok gecikti, sizce de öyle değil mi? Hakkımda biraz daha bilgi sahibi olmak için fazladan zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bu giriş kısa olacak, ancak size gelecek hakkında bir fikir vereceğinden emin olabilirsiniz.

Hakkımda Biraz...

Profil sayfamı sonuna kadar okumaya devam edeceğinizden eminim çünkü bu, deneyimle ilgili size daha fazla ayrıntı sağlayacak; hayatım ve karakterim, sevdiğim ve sevmediğim bazı şeyler hakkında size doğru bir fikir verecektir. Kendinizi rahat ettirin ve okuma yolculuğunun tadını çıkarın! Yollarımızın kesişip kesişmediğine bakılmaksızın, zamanınızı ayırdığınız ve ilgi gösterdiğiniz için size teşekkür ederim.

İsmim Şule! Dürüst ve saygılı olmak benim için çok önemli. Yeni insanlarla tanışmayı seviyorum. Benim için kimya, kesin bir bilimden çok güzel bir sanattır ve her karşılaşmayı kendi küçük şaheserim olarak görmeye inanırım. İletişim kurmak ve açık fikirli olmak en büyük özelliklerim arasında ve bence başarılı bir karşılaşmanın anahtarı da bu. Sağlıklı bir yaşam tarzına çok önem veriyorum ve yaşam enerjimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

.

MASAJ

Rahatlayın, Canlanın ve Gençleşin

Bir kaçışa mı ihtiyacınız var? Rahatlatıcı bir masaj seansı mı arıyorsunuz? Seyahat etmekten yorulduysanız, toplantılarla dolu yoğun bir gün geçirdiyseniz ya da sadece gevşemek ve stresten biraz uzaklaşım rahatlamak mı istiyorsunuz, yorgun vücudunuzdaki tüm gerilimi ortadan kaldıracak sihirli ellerimde kaybolun. Varlığımın sizi rahatlatmasına ve dünya ile huzur içinde hissetmenize izin verin. Uzun zamandır yaşamadığınız en mutlu şeyi size hissettireceğim.

Profesyonel Masözüm. Anatomi, Vücut Hareketi ve Kültürünü oldukça iyi biliyorum ve bunu İsveç Masajı ile birleştiriyorum. Kendimi Masaj konusunda yıllarca geliştirdim ve uyguladım! Rahatlama ve dengeleme için Terapinin birçok olumlu etkisini en üst düzeye çıkarmak için eşsiz, bütünleşmiş bir masaj tarzı ile doğu ve batının Hibrit tekniğini sunmaktan heyecan duyuyorum. Terapötik masaj vuruşları ile seansımızı iyileştiriyorum.

Masaj sadece bir zevk anı değildir. Vücudunuz için yenilenme ve zihniniz için sıfırlama zamanıdır.

 

ÖZEL HİZMET

İnsanların tutkularını ve fikirlerini inanılmaz derecede heyecan verici buluyorum. Her hayaliniz ve fikriniz mümkün, sadece bana onlardan bahsedin! Benim anlaşmam sizi mutlu ve tatmin etmek!

Fetish, Role Play, Mistress, Seks Oyuncakları, İç Çamaşırı, Jartiyer, Kemer, Çorap, Kısa Elbise, Yüksek Topuklar vb.

 

HAKKIMDA BİRKAÇ AYRINTI

Covid19 bu önemli. Sağlığınızın iyi olduğundan emin olun. Sağlık her zaman önce gelir.
Bu yüzden Hijyene çok önem veriyorum.

Son derece kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyorum.

Profesyonel ve güvenilir:
Bir randevuyu nadiren iptal ederim, sadece acil bir durumum varsa.

Hevesli ve Enerjik: Mekanik bir tarzım yok. Misafirlerimi akıllıca seçiyorum ve bunu yapmaya gerçekten bayılıyorum. Her gün sınırlı sayıda misafir ile görüşüyorum.

Acele etmeyin: Benimle aceleye gelmeyeceksiniz rahatlamak ve deneyimin tadını çıkarmak için yeterli zaman ayırıyorum.

Tüm fotoğrafım gerçek ve güncel, hakkımdaki tüm bilgiler doğru.

 

HADİ SENDEN KONUŞALIM!


Ne istediğini biliyorsun ve onu elde etmek için çok çalışıyorsun. Zekisin, sıcakkanlı ve muhtemelen çok başarılısın, ama belki hala seni çağıran bir şey var... Eğlence, samimiyet, macera. Sorumluluk ve kısıtlamalardan arınmış, keşfedilmemiş arzular ve deneyimler.
Mutlak gizlilik ve mahremiyet, detaylara gösterilen özen ve ayrıcalıktan gelen rahatlığa değer veriyorsunuz. Entelektüel uyarmanın ödüllendirici olduğunu anlıyorsunuz; Bir araya geldiğimizde, birlikte zaman geçirmeye başladığımızda dikkatimin ve sevgimin odağı olacağınızı anlıyorsunuz. Vaktimizi nasıl harcayacağımıza, karar vermek ve maceramızın bir parçası olmak. Her şey Mümkün...

 

Başarılı bir randevunun sırrının kimya olduğuna inanıyorum ve bu yüzden kesinlikle güzel bir karşılaşma yaşayacağımızı inanıyorum. Seçiminize yardımcı olmak için tüm sorularınızı cevaplıyorum. Benimle sadece Whatsapp ile  iletişime geçiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler


 

Welcome to my world!
Glad to have your attention. I've been thinking about it all day. We have delayed our meeting for too long, don't you think? Thank you for taking the extra time to know a little more about me. This introduction will be short, but it is sure to give you an idea of the future.
A Little About Me ...
I'm sure you will continue to read my profile page to the end because this will give you more details about the experience. My life and character will give you an accurate idea of some things that I like and dislike. Make yourself comfortable and enjoy your reading journey! Regardless of whether our paths cross or not, thank you for your time and attention.
My name is Şule! It is very important to me to be honest and respectful. I love meeting new people. For me, chemistry is a fine art rather than an exact science, and I believe in seeing every encounter as my own little masterpiece. Communicating and having an open mind are among my greatest qualities and I think that's the key to a successful encounter. I attach great importance to a healthy lifestyle, and I want to share my life energy with you.

MASSAGE
Relax, Revitalize and Rejuvenate
Do you need an escape? Are you looking for a relaxing massage session? If you are tired of traveling, have had a busy day full of meetings, or just want to relax and get a little out of stress, get lost in my magic hands that will release all the tension from your tired body. Let my presence relax you and feel at peace with the world. I will make you feel the happiest thing that you haven't experienced in a long time.
I am a professional masseuse. I know Anatomy, Body Movement and Culture quite well and combine them with Swedish Massage. I have developed and applied myself in Massage for years! I am excited to present the East and West Hybrid techniques with a unique, integrated style of massage to maximize the many positive effects of therapy for relaxation and balancing. I heal our session with therapeutic massage strokes.
Massage is not just a moment of pleasure. It is time to regenerate for your body and reset for your mind.

SPECIAL SERVICE
I find people's passions and ideas incredibly exciting. Every dream and idea is possible, just tell me about them! My deal is to make you happy and satisfied!
Fetish, Role Play, Mistress, Sex Toys, Underwear, Garter, Belt, Stockings, Short Dress, High Heels etc.

A FEW DETAILS ABOUT ME
Covid19 is important. Make sure you are in good health. Health always comes first. That's why I attach great importance to hygiene. I offer a highly personalized service.
Professional and reliable: I rarely cancel an appointment, only if I have an emergency.
Enthusiastic and Energetic: I don't have a mechanical style. I choose my guests wisely and I really love doing this. I see a limited number of guests every day.
Take your time: You will not be rushed with me, I take enough time to relax and enjoy the experience.
All of my photos are real and up to date, and all information about me is correct.
Come on, let's talk to you!

You know what you want and work hard to get it. You're smart, friendly and probably very successful, but maybe there's still something calling you… Fun, sincerity, adventure. Undiscovered desires and experiences, free from responsibility and constraints.
You value absolute privacy and privacy, attention to detail, and comfort that comes from privilege. You understand that intellectual stimulation is rewarding; You realize that when we get together, when we start spending time together, you will be the focus of my attention and love. To decide how to spend our time and to be a part of our adventure. Everything is possible...

I believe chemistry is the key to a successful date, so I believe we will definitely have a nice encounter. I answer all your questions to help you choose. Please contact me only by Whatsapp.
Thank you for readingWorking Hours

Monday: 10:00 - 22:00
Tuesday: 10:00 - 22:00
Wednesday: 10:00 - 22:00
Thursday: 10:00 - 22:00
Friday: 10:00 - 22:00
Saturday: 10:00 - 22:00
Sunday: 10:00 - 20:30
Contact Info
Base country:Turkey 
Base city:Ankara 
Phone:+905468162814 (No hidden numbers, Whatsapp only) 
WhatsApp:+905468162814 
Telegram:+905468162814 
Phone Instructions:Whatsapp only 
Email:Contact Me 
Private message:Send PM 

Write review View SULE Reviews
 • Critic 18-09-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  17-09-2021 60 min Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural breasts
  Only one allowed
  Real picture
  ’’Tilkinin Dönüp Dolaşıp Geleceği Yer Kürkçü Dükkânıdır.’’

  Şule’nin duvarındaki ki ilk yorumum değil; umarım sonda olmaz.
  Amaç yorum yaparak hanemde ki yorum sayısını artırıp, görüntü ve bilgi kirliliği yaratmak değil.
  Amaç Şule ve görüşme sağladığım diğer kızlar hakkında yaşadığım deneyimlerimi paylaşarak sizlerin fikir edinmesini sağlamak.

  Bu sefer ki ziyaretime:
  İnsanın en iyi doktoru kesinlikle kendisidir' deyip kendi reçetemi kendim hazırladım.
  Tanı: Stres, çalışma şekline bağlı olarak gelişen vücut ve duruş problemleri...
  Tedavi: Bir uzmanın ellerinden Masaj...
  Söz konusu Masaj olduğunda ve zamanı geldiğinde adresim belli. Tahmin etmesi o kadar da zor değil!

  ‘’Masajın büyülü dünyasına girmeden önce ’’
  Samimi güler yüzlü sıcak bir karşılama.
  Açık büfe ikramlar.
  Karşılıklı güzel bir sohbet...

  Küçük bir tüyo:
  Masaj öncesi ve masaj sonrası duş alma imkânınız var. Değerlendirin derim size çünkü
  yol, su elektrik olarak size geri dönecek emin olabilirsiniz. Bu tüyom sadece Şule için değil misafiri
  olacağınız tüm bayanlar için geçerli olsun.

  Masaj:
  Neden Spa değil de... ŞULE dediğinizi duyar gibiyim. İzninizle açıklayayım;
  Öncelikle misafirlerine güvenli, sıcak ve rahat bir ortam sağlıyor.
  Sakinleştirici, Canlandırıcı ve Enerji verici bir masajı var.
  Sıcak elleri yorgun ve gergin kaslarınızı gevşetmeye yardımcı olacak kadar şahane!
  Masaj odasındaki Sihirli Birleşimi ise: Müzik ve Özenli dokunuşları.
  Şule bilgi birikimi ve uzmanlığı ile Masajın büyüsüne büyü katıyor diyebilirim.

  Masaj Sonrası:
  Bu yorumumda da masaj sonrasını yazmayı düşünmüyorum. Armut Piş Ağzıma Düş modundan çıkın her şey ayağınıza gelsin diye beklemeyin. Yok, öyle bir dünya Arkadaşlar!
  Neyse kıyamadım size yine iyisiniz bir küçük tüyoda burada vereyim ama daha fazlası yok.
  Masajın büyülü dünyasından çıkıp, kendinizi bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir rüyanın içinde bulacaksınız.

  Hayat Paylaştıkça Güzel…
 • the_sec 11-09-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  11-09-2021 3 hours Ankara
  : 9.0
  : 9.5
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  Without tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural breasts
  Don't know
  Real picture
  merhaba dostlar şule ile bugun 3 saatlik bir görüşme gerçekleştirdik.İlk izlenim olarak kapıyı oldukça hoş ve güzel yüzlü bir kadın açtı içeri girdim sohbet etmeye başladık. Kendisi oldukça hoş sohbet ve misafirine karşı oldukça ilgili biri.Masaj konusunda ilk defa yaptırdığım için sizlere referans olcak bir bilgi veremem ama ben oldukça memnun kaldım.Gelelim diğer konuya oral sex konusunda olukça iyi ve siz tamam diyene kadar devam ediyor tabi dayanabilirseniz :D sex esnasında ise oldukça aktif hadi yapalım saat dolsun diye bir yaklaşımı olmadı aksine kendinin de zevk ladığını açıkça görebiliyorsdunuz. Ama sert ilişki arıyorsanınz doğru adres olacağını düşünmüyorum. hiç beğenmediğin bir şey yok mu derseniz sanırım american filmlerinin etkisi olacak biraz daha büyük göğüsler olsa daha iyi olur diye düşünüyorum wink günün özetine gelirsek gittiğime memnun muyum ? cevap evet tekrar gider miyim? cevap gene evet umarım faydalı bir yorum olmuştur.
 • Allahsiz 04-09-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  04-09-2021 60 min Ankara
  : 9.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  Without tongue
  Without condom
  No
  Average
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Şule gerçekten çok özel bir kadın. Erkeğin ruhundan çok iyi anlıyor. İşine ve müşterisine gerçekten saygı gösteriyor. Sizi mutlaka güleryüzle karşılıyor ve biraz salonda ağırlıyor. Evi bu arada itina ile döşenmiş. Sonra size belki dünyada sayılı kişinin yapabileceği bir masaj yapıyor. Gerçekten anlatılmaz yaşanır. Masaj sırasında hemen sohbet ediyorsunuz hem de afrodizyak etkisi yapan müzikler dinliyorsunuz. Ondan sonra seansta yine kendinizden geçebilirsiniz. Oralı resmen aşkla yapıyor, göğüsleri doğal ve dolgun, yüzü, gözü çok güzel. Seks yaparken asla sahte inleme tarzı şeyler yapmıyor. Velhasıl kelam, ne kadar tavsiye etsem az.
 • C-Cry 20-08-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  01-08-2021 60 min Ankara
  : 8.0
  : 9.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  x
  Without condom
  No
  Average
  No
  Natural breasts
  Don't know
  Real picture
  (tarihi tam hatırlamıyorum 3-4 hafta önce görüştük) Yabancıladan sonra Şuleyi denemek istedim, çünkü masaj da istiyordum.. evine davet etti, gayet şık bir elbise topuklularla açtı kapıyı, arkasını döndükçe dikiz yaptım alışana kadar :)) evi ters dublex şık ferah.. alt katta masaj odası ve yatak odası duş var, üst katta kahve ikram etti muhabbet vs sonra indik aşağı geçtik masaj odasına. o da soyundu başladı masaja.. masajı süper ben yumuşak sevmem gayet yerinde gayet güzeldi.. masaj esnası bir iki ufak elleştim.. sonda hafif oral vs.. neyse masaj bitince (masaj bitsin istemiyorsun bu arada) geçtik yatak odasına, Şule çok tatlı ama benim yorumları bilenler bilir, ben rahat yazarım.. darılmasın.. hepimiz asıl işi merak ediyoruz sonuçta.. kondomsuz dişsiz ıslak ıslak emmeye başladı, güzelce yaladı sağını solunu dilledi, ben hadi gel diyene kadar siki yaladı gık demedi, sonra üstüme çıktı bu arada memeler süper.. orjinal sarkık vs değil tam olması gerektiği gibi bayıldım.. oynadım durdum zaten :)) sonra seni sahneye alalım diyip domaldı.. göt de güzel.. Şule orta yaşlı ama vücudu enfes bi hatun.. bacaklarda selülüt var ama domalınca görünmüyo :) valla 15-20 dk evire çevire siktim, dandik fake inlemeler de yapmadı, süperdi.. 2. bi seans daha alayım dedim ama ufaklı büzüşünce dedim tamam.. gf ye de gelir sert sikişe de gelir.. ama zorlamayın lan kızı :) yine gidermiyim ..?? giderim.. masajı daha uzun isterim bu sefer.. birde masaj öncesi ve sonrası 2 sikiş isterim.. güzel kadınsın şule.. dilimin kusuruna bakma.. yabancılarda rahatım ama sen de bizdensin ya yüzüne baksam utanırım bunları söylerken ama doğruya doğru sikiştik mi sikiştik.. yapacak bişey yok :)
  Escort Answer:
  Merhaba, ben size bir ay önce özel mesaj gönderdim cevap vermediniz. Lütfen rıca ediyorum ben sayfamda argolu küfürlü yorum istemiyorum bu nedir hiç kendinize saygınız yokmu? Hem afedersin yüzüne bunları söyleyemem diye yazıyorsun bir yandan kayıyorsun..! Lütfen rıca ediyorum ben emek veriyorum masaj yapıyorum lütfen yorumunuz düzeltin yada kaldırın. Gerçekten çok üzülüyorum ve çok rahatsız oluyorum.
 • macty 16-08-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  10-08-2021 1 hours Ankara
  : 8.0
  : 9.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  x
  Without condom
  No
  Average
  No
  Natural breasts
  Only one allowed
  Real picture
  Sayfa sayfa yorum yazanları anlamıyorum, okumuyorumda. Böyle yorumların çoğu çakma oluyor ve bana inandırıcı gelmiyor.
  Yazılması gereken;
  -Milf bir hanim efendi, 40 larin başlarındadırlar.
  -Karşılama iletişim çok iyi.
  -Masajı 10 numara, kalitelidir.
  -Bj farklı ve kalitelidir.
  -Sex yaşına ve 40dk masaja müteakiben pasif sayılır.
  Masaj ve rahatlama önceliğiniz ise tavsiye ederim.