Follow me Total views: 19333 (This month: 3117) Created 17-05-2022 (Modified: 06-07-2022)

Ivanka

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityEuropean (white)
NationalityUkrainian
GenderFemale
Age22
Height166 cm (5'5" ft)
Weight50 kg (110.23 lb)
HairBlond
EyesBlue
TitsC
Tits typeNatural
Pubic hairShaved completely
SmokingI smoke sometimes
DrinkingSometimes
TattoosNo
PiercingsNo
Language: English  English English English English
  Ukrainian Ukrainian Ukrainian Ukrainian Ukrainian Ukrainian
    Russian  Russian Russian Russian Russian Russian
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel & Home Visits
Sexual Orientation: Heterosexual 
Meeting with: Available for men  Available for men   

About me
I'm Ivanka!  charming, sexy, restrained woman and I promise very good, pleasant moments with me.  Feel free to write, be sure ... Feel free to ask me anything you want, I will do my best to make you happy, relaxed.  I am a natural girl, with silky skin, sensual blue eyes and a toned body.  warm pussy for you;) I love passionate classic sex, but will be happy to try something new.  Tell me about your fantasies and I will take care of them.

Contact Info
Base country:Turkey 
Base city:Ankara 
Phone:+905313792019 
WhatsApp:905313792019 

Write review View Ivanka Reviews
 • Rutkovski 28-06-2022
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  28-06-2022 4 hours Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  Without tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural
  Multiple times allowed
  10% fixed in Photoshop
  Eyy no context bu yolun müridleri . Uzun süredir mesai harcayarak burayı takip ettim ve yalnızca burada 1 düzine kadar görüşme yaptım . Bunlar içinde çok iyi , iyi , orta , kötü , çok kötü olarak nitelendirebilecek her türlü görüşmem oldu fakat genelde bittiğinde şuraya birşeyler karalama ihtiyacı hiçbir zaman hissetmedim. Ivankayla ilgili Çok yorum olmadığından Eşşek mayını olmayayım diye 30 dk ayarladığım görüşme lineer ivmeyle kaç saat sürdü inanın anlamadım, resmen havalarda uçuyorduk(evet o da yapıldı) diyebilirim Ivankanın titreyerek kasılmaları ile haz katmanlarının dorukları görüldü .
  Aşırı kaliteli GFE’yi müthiş bir PSE ile harmanlayarak alternatif rock müzikte Muse neyse bu işte Ivanka o olduğunu gösterdi .Yorumlar umrumda değil demesine rağmen , Bu görüşmeyi efsane olarak nitelendirdiğimden yorum yazıyorum. Değerli yoldaşlar , Böyle bir hatun yok, görmedim . İnanılmaz bir görüşmeydi uzatarak 3 saatte resmen birkaç kez nirvanaya eriştik birlikte kaç posta gittim geldim inanın takip edemedim(cüzdan ağlıyor????), Ivanka da defalarca titreyerek geldi(engin gözlemlerime göre fake değildi) . Ivanka’da İngilizce mükemmele yakın , müthiş kaliteli diyalog kuruyor diyalog kurmak isterseniz. Sex aşırı aktif BJ yaşadığım en iyilerinden diyebilirim . Ivanka net Sexi seven hatun klasmanında. Resimdeki blurlu resim doğru fakat karşınıza gelecek kız beklentilerinizden çok daha güzel . Slim doğal iri göğüsler hafif minyon . Çok dombiliş curvy sevmiyorsanız benim gibi ilah gibi birisi kendisi . Ona nazik ve tutkulu davranırsanız Ivanka size harika bir tecrübe sunuyor.

  Dear I thank you for the wonderful time , PS the duck.
 • HerrSergey 27-06-2022
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  27-06-2022 1hour Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural
  Multiple times allowed
  Real picture
  Ivanka hem karakter olarak hem de güzelliğiyle aklimi başimdan aldi. Memnun olmam için elinden geleni yaptı, cok sicakkanli bir kiz. Yeterli ingilizce ile sohbet de cok iyiydi. Hayran olunasi ipeksi beyaz bir teni var öpmelere doyamadim :) gayet aktif davrandi, o kasılmaları hissetmek müthisti. simdilik kısa da olsa buralardaymis, Istanbula gelmeyecek olmasi üzücü. bir daha denk gelirsem tercih ederim mutlaka.
  Thank you for everything love..
 • Malcolmmidway 20-05-2022
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  18-05-2022 2 hours Ankara
  : 7.0
  : 7.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural
  Multiple times allowed
  Not that girl
  Kime niyet kime kısmet dediğim bir gün oldu. Macera aramayayım bildiğimizden şaşmayayım dedim ama iletişime geçtiğim kadın müsait değilim ama arkadaşım müsait diyerek Ivanka ya yönlendirdi beni. Kızımız güzel zayıf tatli. Orta derecede İngilizce biliyor. Amerikan vilayetinde kalıyor. (Bu arada oda ücretlerine zam yapmışlar bizim giriş ücretlerine de her an zam gelebilir) kızımız ne kadar daha burada kalır belli değil gitmeden ugramanizi tavsiye ederim.