Total views: 10218 (This month: 337) Created 10-06-2022 (Modified: 26-06-2022)

Emilia

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityEuropean (white)
NationalityRussian
GenderFemale
Age24
HairBlond
EyesBlue
TitsC
Tits typeNatural
Pubic hairShaved completely
TattoosNo
PiercingsNo
Language: Russian  Russian Russian Russian Russian Russian
  English English English English English
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel & Home Visits
Sexual Orientation: Heterosexual 
Meeting with:
Contact Info
Base city:Ankara 

Write review View Emilia reviews
 • HasanAlmazBasanAlir 25-06-2022
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  22-06-2022 1 hour Ankara
  : 10.0
  : 9.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural
  Multiple times allowed
  Real picture
  Curvy Kız Arama Bulma ve Gondikleme radarlarm (CKABG) bu kızı Kayseri il sınırındayken fark etmiş ve hemen comment kısmima cosmo abimle artik gelenek haline getirdiğimiz Ankara icin beklentimi yazıp beklemeye koyulmuştum ki bir güzel haber de müttefik gomdiklemeci acarfurkan70 abimden geldi. Kıza gitmiş ve güzel referanslarla dönmüştü. Günler günleri kovaladı ve Emilia artık başkent Ankaramıza ayak basmışti. Bize de hoşgeldin ziyareti yapmak düştü.

  Pek adetim olmasa da 1 saatlik bir görüşme için manajeriyle anlaştik ve ışık hızıyla oteldeydim. Ama lobiden kızın odasına tüm görecelik kanunu eşliğinde 3 günde çıkabildim. (Eeyy yeşil sen kimsin ya, yaptırın artık şu asansörleri 200 kağıt almayı biliyorsunuz ziyaretçi için.) Neyse sonunda güzel gözlümün kapisındaydım kapıyı çaldım ve yeşil gözlere doğru bıraktım kendimi.

  Görünüş:
  Emilia gerçekten çok samimi ve güzel bir kız, curvy ama öyle sarkmış şişmanlardan DEĞİL. Spor geçmişi olan 170 boylarına iri kalçalı, b size memeli, yeşil gözleriyle meraklısını delirtir.

  Servis:
  Benim olmazsa olmazın olan beraber duş hizmetini sunması kafadan bu işin mükemmel olacağının sinyaliydi. Ki ben de onceden manajere bu konuda hassas olduğumu belirttim. Beraber küçük yaramazlıkların yapıldı duş sırasında harika bir bj ile aksiyon başladı. Yatağa geçtiğimizde hem öpüşmesi hemde muthiş bj tekniğiyle beni çok mutlu etti. Malafat ağzındayken içeride dilini de kullanan kıza çok nadir rastlarsınız işe Emilia böyle bir afet. Adete çölde bir vaha. Bj akabinde ters cowgirlle başlayan ilk tur muharebemiz hem bj nin etkisi hem de güzel koca götünün karşı konulamaz heybetiyle beklenenden kısa sürede sonlandı. İşte bu noktada yine hoşuma giden bir detayda yaşandı Emilia karsilıkli hijyen için hemen ıslak mendille kondomu çıkarıp malafatımı temizlemesi beni ayrı memnun etti. Muharebe arasında hemen sevgili modunda muhabetimiz başladı harika bir gfe deneyimi.
  Artık 2 tur için hazırdım yine doyum olmayan bj sonrası doggy için sabırsızlanıyordum ki tek puan kırdığım nokta o gün kendini hassas hissetiği için doggy yapmamamızı rica etti. Guzelim sen sen rica edersin ben kırar mıyım? Misyoner, bacak omuza, side ve ardından 2. favori pozisyonum lazzy doggy (bu poz. sorun yok) de harika bir zirve yakarak günün sonuna geldim.

  Kişilik:
  Bu işte yıllarını geçirmiş bir kız değil ama işini çok iyi yapıyor. Size ve sizin zamanınıza saygı duyuyor en önemli nokta benim için bu. Saygı ve karşılıklı anlayış.

  Not: İstanbulda aksiyon da olan cosmo abime ve iç anadolu kaplanı acar abime sevgiler. Sevgi ve zikişle kalınwinkwink
 • acarfurkan70 18-06-2022
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  17-06-2022 60 Kayseri
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural
  Multiple times allowed
  Real picture
  I dont understand why nobody wrote review to her. She is very nice person with positive energy. And perfect services. No is not found in her language. DT, French kiss, nice oral presentations and many positions. All video and photos belongs to her. And yes her ass is perfect also. She deserves every cent of money she got. If you like these type of girls she will treat you nice, be sure about that.
  Hayret ediyorum nasıl kimse yorum yapmamış. Müthiş pozitif enerji dolu biri. Kızda yok yok. DT, French, oral, pozisyon zenginliği. Ah evet enfes bir popo. Aldığı her kuruşu hakkediyor sağlıklı günlerde harcasın. Bu tip kızlardan hoşlanıyorsanız, (Hasan sözüm sana, Cosmo sözüm sana deği:) size ilaç gibi gelecektir ki bana geldi