Follow me Total views: 7434 (This month: 7434) Created 08-10-2021 (Modified: 19-10-2021)

ALINA

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityEuropean (white)
NationalityRussian
GenderFemale
Age24
Height170 cm (5'7" ft)
Weight49 kg (108.03 lb)
HairBlond
EyesBrown
TitsC
TattoosNo
PiercingsNo
Language: English  English English English English English
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel & Home Visits
Meeting with: Available for men  Available for men   

City Tours
09-10-2021 - 01-11-2021 in Ankara Turkey
Phone: +380932072867 (No hidden numbers)

Working Hours

24/7
Contact Info
Base country:Turkey 
Base city:Ankara 
Phone:+380 93 207 2867 (No hidden numbers, SMS only) 
WhatsApp:+380 93 207 2867 
Viber:+380 93 207 2867 
Telegram:‪+380 93 207 2867‬ 
Phone Instructions:SMS only 
Email:Contact Me 
Private message:Send PM 

Write review View ALINA Reviews
 • cosmocramer 18-10-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  18-10-2021 60 min Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  Yes, spits it out
  Active
  No
  Silicone tits
  Multiple times allowed
  Real picture
  Evet sayın abiler, son 1,5 aydır süren mayın eşşekliği görevlerimi layıkıyla yerine getirdikten sonra nihayet hak ettiğim cennete kavuştum ve durum raporu için huzurlarınızdayım.
  Kız acayip, ama çok acayip abiler, yani öyle böyle değil afet afet, nimet.. odaya girdiğimde dibim düştü amk. Taş gibi, artı neşeli, güler yüzlü, eğlenceli bi kızla karşılaşınca direk modum yükseldi, neşem yerine geldi resmen. İngilizcesi gayet iyi, iletişim sorunsuz. Profil bilgileri aynen tutuyor.
  Alina uzun boylu, geniş ve aynı zamanda seksi zarif omuzlara sahip, krem peynir benzeri harika bir cildi olan akla zarar bir yaratık. Şu an itibariyle saçları düz. Resimlerinden bile daha güzel. Göğüsler yapılı ama bence süper olmuş, kusursuz görünüyorlar. İlgi, alaka eksiksiz. Ufak bir duşun ardından başlıyoruz. Kız o kadar güzel olunca heyecanlanıyor insan. Öpüşme oynaşma faslı dilli, dudaklı, sıcak ve ıslak, ama kararında. Yavaşça alt takımlara iniyor. Ne olur hemen patlatmayayım, diye düşünüyorum, ama  nafile.. hatun bj'de gayet iyi, yalandan yalama yok, altlı - üstlü, sağlı-sollu, dilli, dudaklı, dile vurmalı, göz temaslı ful servis takılıyor, emilmedik, dillenmedik yer bırakmıyor. Deepthroat; yapabildiği kadar köklüyor. Kız böyle, servis de böyle olunca ne yapayım, nasıl tutayım arkadaş, ilk postayı cim olarak tamamlıyoruz.
  Küçük bir duş, ardından beraber uzanıyoruz, hemen yanıma sokulup, sarılıyor, dokunuyor, öpüyor... o güzel gözlere dalıp kalabilirsiniz benden söylemesi..
  İkinci raunt için minderi ısıtmaya başladık, bu sefer sıra bende, kontrolü biraz ele almalı. Pussylicking için uygun gördüğüm çok az kız olur. Alina da onlardan. Kutsal yerlerinde dilimi ve dudaklarımı gezdiriyorum, ufak ufak tempoyu artırıyorum, bir yandan ellerimi seksi karnında ve göğüslerinde dolaştırıyorum. Nefes alıp, verişi değişiyor, ufak inlemeler, artık düşünemez haldeyim, film kopuyor, bu hali ne çok özlemişim. Doggy ile başlıyoruz, kukusu çok iyi durumda, darca, ıslak ve sıcak. İlk girişi nazikçe yaptıktan sonra tempo artıyor, çıkardığı o güzel, çıldırdıtıcı sesleri anlatmaya benim kelimelerim yetmez.
  Sonra lazy dogg pozisyonuna geçiyoruz, ardından spoon... Biraz yavaşlıyoruz, biraz oynaşmanın ardından klasik misyonerle devam, bir yandan göz teması ve öpüşmeler sürüyor, yani olay acayip iyi gidiyor anlayacağınız. Bir süre sonra biraz yorulduğumu fark ediyor, ayakta takılalım diyor.
  Cam kenarına geçiyoruz, manzaraya nazır pompaya devam ediyoruz. Ayakta biraz daha oynaşmanın ardından beni nazikçe yatağın arka tarafına atıp, kontrolü ele alıyor, bu seferki bj öncekilerden bile iyi, köklemeler, dillemeler vs.. artık tutamıyorum, handjob ve bj karışımı bir durumda son nefesimi veriyorum, öldüm mk, bu arada önemli bir nokta; ellerin de işe dahil olduğu ikinci ve son postada da patlatırken durmuyor, yani boşalma başladıktan sonra, devam ederken elleri ve dili ile faaliyete devam ediyor, tamam diyene kadar.. bu önemli çünkü muhtemelen bildiğiniz üzere pek çok kız bu anı tam yaşatmaz, patladığımızı görünce yavaşlar ya da tamamen durur, ama Alina öyle değil devam ediyor...

  Ben neye uğradığını anlamamış boksör gibi uzanıp yatarken, o duş alıp geliyor, kan beynime tekrar gitmeye bir başlasa, kalkıcam da...

  Neyse, sonra toparlanıp, birkaç dakika sohbet ettik ve süreyi tam zamanında tamamladık, sarılmalar, öpücükler ve iyi dileklerle odasından ayrılıyorum.

  Evet dostlar, Alina aklımı aldı diyebilirim. Olumsuz, hatta olumsuza yakın tek bir şey bile yok, her şey son derece iyiydi. Evet böylece bu kız, üçü geçmeyen efsaneler listeme en üstten girmiş oluyor, hatta neredeyse listeyi s.kip attı bile denebilir.

  Ayrıca epey bir süredir Ankara piyasasını yakından takip eden biri olarak, artık ajans hakkında da olumlu değerlendirme yapabilirim. Aslında ajanslarla ilgili ayrıntılı görüş beyan etme adetim yok, zira zamana yayılan olumlu ve olumsuz tecrübeler yaşıyoruz. Ancak şöyle geriye dönüp bir bakınca cloud ajansı ile hiç sorun yaşamadım. Abdülcambazlık yok, hiç başka kız çıkmadı, çıkanlar da hep iyiydi. Bu nedenle artık bu ajansa gözü kapalı güvenmeye başladığımı söylemeliyim, diğer ajansların da böyle olmasını dilerim...

  Dear Alina, I wish you all the best... You're incredible hot and beautiful, these moments I will never forget and hope to see you again...

  Dear cloud agency, thank you again for your services,  you're the best...

  Bu arada pompacı dostum  HasanAlmazBasanAlir'a selam, reviewler'ını okumak çok zevkli, sahte profil/sipariş review deryasında can simidi oluyor..., ancak öğrendik ki kamuşullah yine kırmızıya boyanmış, (bu olmamalıydı :))
  Ya arkadaş ben sana geçmiş olsun demekten bıktım, sen bahtsızlıktan kurtulamadın, benim saydığım bu üçüncü oluyor, umarım sonuncu olur..

  Ayrıca w9mute'e de bir not; yorumun silindi, ama silinmeden okumayı başardım, inandırıcı da geldiği için referans oldu, madara olmadı yani.. dedeye selam :))

  Pompacı dostlara da selamlar ve sağlıklı pompitingler...
 • Boğaçhank 16-10-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  16-10-2021 90 min Ankara
  : 9.5
  : 9.5
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  Yes, spits it out
  Average
  Not available
  Silicone tits
  Multiple times allowed
  Real picture
  Dün müsait olmadığı için bugüne aldığım bir görüşmeydi. Sanırım fazla popüler ve haftasonu olmasının sonucu bugünkü görüşmeyi etkiledi. Harika bir vücudu, çok hoş bir üslubu var. Çok rahat anlaşabildim, enerjisi dolu iken 2. kere görüşmek isteyeceğim bir kız. Ajans bildiğimiz şahsına münhasır :)) Cloud kalitesi. Anlaşamayan arkadaşlarımız olsa da benim hiç sorun yaşamadığım Ankara'ya tam benim meşrebim en iyi kızları getiren Ajans, teşekkürler Cloud, kalın sağlıcakla
 • w9mute 11-10-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  07-10-2021 4 hours Ankara
  : 9.0
  : 9.0
  : 9.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  Yes, swallows
  Active
  Not available
  Silicone tits
  Multiple times allowed
  Real picture
  olm asirlardir ilk kez bu elemana review yazmistim onu da hesabi sifirlayarak madara ettiler
  neyse iste kisacasi su ki hatun pro.
  yas +7,8.
  augmented boobs
  overall oldukca basarili.

  ahali, yorum yazarken fiziksel ozellikleri detaylandirabilirseniz harika olur.
  bi de fake foto kullanan ipneleri yasatmayalim. reverse image candir.
 • AkhileUS 11-10-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  08-10-2021 1 hour Ankara
  : 10.0
  : 9.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  Yes, spits it out
  Active
  No
  Silicone tits
  Multiple times allowed
  Real picture
  "Ve Tanrı Kadını Yarattı"*

  Epey iddialı bir başlık olduğunun farkındayım. İçinizden "Epi topu bir yorum paylaşacaksınız bu kadar süse ne gerek var!" demiş olabilirsiniz; haklısınız. Ama Arif yazarın buyurduğu üzere "-Seni güzel eden, dayanılmaz eden yine Sen'sin. Bunu da öğren. Ve hiçbir kahraman, hiçbir aziz, hiçbir hergele, sana azâp veremez! Azâbı sen kendin icat ediyorsun.." durumunu düşünün ve gözlerin güzel görme arzusunu da dikkate alın: - Kapı açıldığında karşımdaki işte tamda buydu! Alina**..

  Ajans son dönemin parlayan yıldızı; iletişim seri, açık, anlaşılır. Planlama gayet iyi, zamanındalığa hassasiyet düzgün.Bu ön çalışma bir çok kıdemli ve saygın "Reviewer"ın es geçmeyin diye tembih ettiği önemli bir safha. Sonrasındaki hayalkırıklığını önleyen kapı işte bura.
  Ben kapıdan girdiğim şahane ana döneyim. Alina topukları üzerinde bütün ihtişamıyla buyur etti, ilk temas minik bir jest armağan sunumundan seri olarak geçilen ılık duş faslında enfes öpüşmeli ön sevişme olarak cereyan etti. Deyimi daha çok Compiler üstadda gördüğüm ifade etiketiyle 'Dilli Kaşarlı' uzuun uzun leziz öpüştük. Devamı takım taklavatın selamlanması ve ölçülerinin DT ye denenmesiyle ilerledi... akabinde kurulama sürecinden her miliminin kadastral hassasiyetle öpülmesi ile sürüp gitti. İlk yorum sahibi w9mute un vurguladığı üzere görüntünün (usta işi fabrikasyon 'döş') fevkaladeliğinden ve etkileyiciliğinden bahsetmek farzdır. İngilizcesi şu ana kadar rastladığım en akıcılardan, çok fazla kompliman yaptın mahçup oluyorumu o kadar tatlı söyledi ki. Eridim onun o tatlı yanakları kızarıverirken. Gavurca 'Courtesan' diye geçen mesleki kalitenin nadir temsilcilerinden, Yatakta başlayan serüven, konforlu ve tertemiz odanın her noktasında devam etti. Hatun tartışmasız ve harbi çok klas. Tenine dağılan mıknatıs olmak istedim, ipeksi kadifemsi pürüzsüz ve muhteşem ötesi... Hayal gücünüzü bu noktadan sonra devreye alın, zira devamı fevkaladenin fevki mertebesinde cereyan etti. Son dönemlerin Madri Üstadın patentlediği 'mayın eşşekliği' niyetiyle çaldığım kapı, meğerse cennete açılırmış!.. Memnuniyetimi daha nasıl ifade edebilirim, bilemedim. Kalemine ve itinalı yorumlarına çok itibar ettiğim Samoa, JBond, Angoraman, Madrigalos ve Compiler Üstadalara hürmetler...

  "And God Created Woman"
  Actually it my seem as an ambitious front end call but you would affirm me as soon as you'd welcomed by Alina. She is the rarest gems those visits Ankara. Agency raise the standards in Ankara up to the Clouds. Efficient preplanning, timing and set up. This phase is the key for joyous ride. When the door opens I am kindda enter into Eden. On her high heels and super sexy lingerie, Alina warmly hugs, blow wet kisses and brought us under shower. Prelude sustains there. Drying and mapping of her flawless silky skin was my rising pleasure phase. We travel all parts of her clean, comfy and nicely smelling room with (on the couch, chair, table, carpet...). Please allow your imagination to test the sky... As w9mute nicely detailed her body is perfect in size, delicate in balance and purefect in summary (Some touches are obvious but well-handcrafted)... I wish I can consume longer time with her whilst I have limited; next time I'd be visiting with a nice bottle pf proseco... Her fluent English, polite responses versus my compliments mesmerized me. She is an elegant practitioner of "Courtesan" discipline which indulged my each and every minute. She executed high merits and pampered me. Long story short: She is by far higher quality with an elegant looking gestures and classy companion. Let me present my salute to the respected Reviewers Samoa, JBond, Angoraman, Madrigalos and Compiler whom honestly share their independent and own impressions.

  * Roger Vadimin efsane 1956 yılnda çektiği Bridget Bardot filmi

  **Duo olarak açılan profil ve oradan Alina'ya yazdığım yorum'u kendisine ait açılan yeni profile de eklemek istedim.../ I owe this review to Alina where it's published for Alina & Diana Duo Page; that's why I added up to here as well.